O nas

 

Rajski Dworek, usytuowany w najpiękniejszym miejscu Konstancina to miejsce z duszą. Prowadzona przez znakomitych Warszawskich restauratorów Rodzinę Jachacy posiadających pięćdziesięcioletnie doświadczenie w branży i najlepszą renomę historycznych warszawskich restauracji.

Wystrój nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z ciepłem rodzinnego domu i tradycją dworków magnackich gdzie panowała gościnna atmosfera a na stół serwowano specjały polskiej kuchni i najlepsze trunki.

Rajski Dworek jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie bliskich i przyjaciół. Z powodzeniem można tu zorganizować weselne uroczystości dla licznych gości lub znaleźć odosobniony zakątek na kameralne spotkania.

Wyrafinowane smaki, tradycyjna polska kuchnia z elementami nowoczesności, ryby i owoce morza oraz dania kuchni Międzynarodowej dla wymagających gości pragnących doświadczyć nowych doznań kulinarnych. Nasze dania przygotowane są z wyselekcjonowanych produktów a połączenie tradycji z nowoczesnością pozwoliło uzyskać nowe oblicze polskich smaków.